KONST / Litografier / Färglitografi 14298222
nr 1429 8222
Alyson Stoneman
(f. 1948), Nya Zeeland
Signerad, numrerad 31/75, daterad -75. Färglitografi, bildmått: 48x64, yttermått inklusive ram: 71x97 cm
Alyson Stoneman, bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:59:22
28/10 21:56:38